Obserwatorzy

niedziela, 1 września 2013

september ! :c

Hejj
No więc witam Was po tej dłuugiej przerwie (ponad miesiąc). Od tamtej pory nic nie pisałam na blogu, ale po prostu no jakoś tak wyszło, że miałam lekkiego doła i zupełny brak pomysłów na posty. Nie wiem już w sumie czy blogowanie jest takie naprawdę dla mnie, jeszcze się zastanowię czy w ogóle prowadzić dalej tego bloga. :c No ale mimo wszystko mam jeszcze nadzieję, że jakoś z tego wyjdę i nadal będę blogować, ponieważ jest do dla mnie serio świetna sprawa i bardzo nie chciałabym z tym kończyć. No ale zobaczymy, czy ten "powrót na bloga" mi się uda. c:
Ehh, więc dzisiaj powitaliśmy wrzesień, nie mam pojęcia gdzie się podziały te 2 miesiące, bo mam wrażenie, że ich w ogóle nie było. Ale jak tak ostatnio sobie siedziałam i myślałam, to doszłam do wniosku, że w sumie to szkoła nie wiąże się tylko z nauką - mam tu na myśli codzienne spotkania z przyjaciółmi, odpały na przerwach (na niektórych lekcjach w sumie też). I życie nie było by takie same gdyby wakacje trwały cały czas. No cóż, do wakacji 2014 zostało jeszcze jakieś 300 dni, w sumie to niewiele, więc życzę wszystkim wytrwałości. :DTe wakacje były naprawdę świetne, zwiedziłam Londyn, byłam nad morzem, spędziłam super czas z przyjaciółką z dzieciństwa. Jestem bardzo zadowolona z tego lata.
Po części cieszę się z powrotu do szkoły, ale jednak z drugiej strony przeraża mnie wczesne wstawanie,
wieczorna nauka i stres na testach. Życie.
Zaraz idę do babci, po powrocie ogarnę trochę pokój i przygotuję przybory do szkoły. W sumie, to lubię zajmować się taką "organizacją" roku szkolnego, czyli zeszyty, piórnik itp., ale potem, kiedy zaczyna się nauka, mój zapał mija.


następna notka myślę, że będzie jutro.

1 komentarz:

  1. Świetnie blogujesz, nie przestawaj!


    zapraszam, nowy post - julalula.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń