Obserwatorzy

czwartek, 26 grudnia 2013

Merry Christmas !

Heeej <3
Przepraszam, że znów nie odzywałam się tak długo, ale spędzałam czas u rodziny, więc nie bardzo mogłam coś do Was napisać. Wiem, że już 2-gi dzień świąt i że powinnam coś dodać wcześniej, no ale jakoś tak wyszło.
Moja wigilia i 1-szy dzień świąt były bardzo udane, spędziłam miło czas z rodziną i ogólnie jakoś tak odpoczęłam od tego wszystkiego, co związane ze szkołą. Ostatni tydzień przed świętami był baardzo stresujący, naprawdę, dawno takiego nie miałam. Tym bardziej cieszę się więc z tego, że mam wolne. : )
Oczywiście jak to ja, nadal nie jestem do końca zdrowa i coś czuję, że znów dziwnym trafem rozłożę się na powrót do szkoły hahah. Za kilka dni jadę na narty tak na 1 dzień, już nie mogę się doczekać. Pewnie śnieg będzie sztuczny, ehh. A jeśli chodzi o śnieg, to jestem naprawdę wściekła, bo NIC nie zapowiada się, żeby miał spaść. Za oknem wiosna. :c
Okok ja już lecę bo dzisiaj znowu mamy jakieś plany, ktoś przychodzi do nas, my też gdzieś idziemy, tak jak co roku w święta. W ogóle nie czuję tego, że już prawie 2014. W OGÓLE.
A jak tam Wam mijają święta? Gdzie je spędzacie?
Życzę Wam wesołych świąt (tego ostatniego dnia już hahah) i świetnego 2014 roku ! ♥3 komentarze:

 1. Sliczna ta choinka :)

  Klikniesz w baner Sheinside? PROSZĘ I DZIĘKUJĘ ♥
  http://ogrodniczkaa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. świetny post :)
  zapraszam do mnie --> mybluuuesky.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. fajny blog :)
  http://want-cant-must.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń