Obserwatorzy

poniedziałek, 24 czerwca 2013

chill out !

Cześć :3
Dzisiaj pogoda się trochę popsuła, tym razem już całkowicie. Rano, miałam ogromną ochotę żeby założyć moje nowe szorty, ale oczywiście nic z tego nie wyszło.
W szkole mamy już prawdziwe luzy, na niektórych lekcjach oglądamy filmy, na innych w ogóle nic nie robimy, a nauczyciel coś wypisuje, no i jakoś tak mija cały dzień. Dzisiaj na geografii rozmyślałam o sensie istnienia, hahah. :D W końcu doszłam do tego, że takie coś nawet nie istnieje. :D
Po lekcjach pojechaliśmy z rodzicami na zakupy, kupiłam sobie lakier do paznokci. Teraz zamierzam się przebrać w jakieś wygodniejsze ciuchy i trochę odpocząć, bo po tych miesiącach ciężkiej pracy ten ostatni tydzień szkoły zwykle przeznaczam na odpoczynek. ; ))
Dopiero dzisiaj choć trochę do mnie dotarło, że już tak niewiele dzieli nas od wakacji. Jejku, to na to czekałam przez ostatnie miesiące, a teraz została już tylko chwilka. ♥ Ogólnie w wakacje gdzieś pojadę, będę czytała książki, zrobię porządki w pokoju i przede wszystkim: WYŚPIĘ SIĘ WRESZCIE. <3333

Obserwujcie, proszę i koniecznie zostawcie w komentarzu link do swojego bloga ! :3


nowy lakier c:3 komentarze:

 1. śliczny kolor lakieru ;)

  take-moments.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Super blog! Przejrzysta treść, ładne zdjęcia.. Wygląd też extra. Mój stary blog został zablokowany, zapraszam cię na nowy :)

  http://maddie-blog013.blogspot.com/

  Będę wdzięczna za obserwacje i za komentarz ♥ ♥ ♥

  Na pewno będę wpadać tu częściej!

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne zdjęcia *.* Obserwuję :)

  paula-paulka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń