Obserwatorzy

czwartek, 15 listopada 2012

Dziękuję za 26 obserwatorów + My Thursday :)

Witajcie kochani. ♥
Jak już napisałam w tytule, w tym poście chciałabym Wam podziękować, że czytacie to, co piszę. Nie spodziewałam się, że wgl kogoś tym zainteresuję. ;D <33 Dlatego to dla mnie tak wiele znaczy, jeszcze raz wielkie dzięki !!! ♥ ♥ ♥ ♥ 
Ogólnie to nie bardzo przepadam za czwartkami. Są wtedy beznadziejne, ciągnące się niemiłosiernie przez wieki lekcje. No, ale jakoś przeżyłam, jestem i piszę. ;3
Autobus miałam jakoś 15 minut po lekcjach, jak zawsze. Jechał dziś dosyć krótko. Jak na główną ulicę miasta, przez którą zwykle tracę 25 minut, to było naprawdę fajnie. :)
Teraz siedzę na kanapie w salonie i zaraz pójdę po coś słodkiego. *.*
Jutro mamy w szkole jakiś dzień tematyczny. Kompletnie nie wiem, co założyć, więc nie jest pewne, że się przebiorę, ale to się jeszcze zobaczy .
Dzisiaj albo jutro zrobię ten SPECJALNY POST Z VIDEO. Muszę coś tylko jeszcze znaleźć w necie i wezmę się za to. :) Jest to dość pracochłonny post, więc bądźcie cierpliwi ! ;)
Dobra, zmykam już. Chciałabym dziś zrobić sobie WOLNY WIECZÓR i wcześniej odrobić lekcje. Muszę się sprężyć, jeśli chcę, aby rzeczywiście się tak stało. :))
Baj baj .♥
+ jest 17.17 (łuuuu, ktoś o mnie myśli ♥) : )

5 komentarzy:

  1. FAjny blog ; 33
    Zapraszam do mnie ! Mam konkurs ,a ty możesz go wygrać :3 .!
    http://xdmycolorfulthoughtsxd.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie ma co się dziwić że masz tylu obserwatorów, jak blog jest fajny ^ . ^

    OdpowiedzUsuń